Lenovo: виручка компанії в другому кварталі досягла рекордних показників

09.11.2020 - Просмотров: 20

Китайська компанія Lenovo оголосила про те, що її виручка в другому кварталі досягла рекордної величини – $14,5 млрд, збільшившись на 7% по всіх бізнес-групах. Виручка до оподаткування збільшилася до 470 млн доларів, що на 52% більше, ніж в аналогічному кварталі 2019 року. Чистий прибуток також збільшився на 53% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав 310 млн.Дол.

Повідомляється, що група інтелектуальних пристроїв (IDG) Lenovo продовжує добре працювати. Одна з двох бізнес-одиниць IDG, PC і Smart Devices Group (PCSD), встановила рекордну виручку в $11,5 млрд, збільшившись на 8% в річному численні. Виручка до оподаткування (PTI) склала $723 млн, маржа PTI збільшилася на 6,3%. Стверджується, що на ринку персональних комп’ютерів Lenovo в черговий раз підтвердила свої лідируючі позиції завдяки своєчасному реагуванню на тенденцію віддаленої роботи і навчання і орієнтації на преміальні сегменти ринку. Компанія також посіла перше місце на світовому ринку ПК з часткою в 23,6%.

Другий дивізіон IDG – Mobile Business Group (MBG) – показує зростання виручки на 39% в порівнянні з попереднім роком. Крім того, бізнес-група демонструє стабільне зростання на ринках латинської та Північної Америки і швидкий розвиток в Європі та Азіатсько-тихоокеанському регіоні. У другому кварталі компанія представила складаний смартфон Motorola Razr 5G і перший ігровий смартфон в лінійці Lenovo Legion. MBG планує розширити портфель продуктів та інновацій 5G для забезпечення майбутнього зростання виручки.