Ліза Су представить нові продукти AMD вже 12 січня в рамках виставки CES 2021

02.12.2020 - Просмотров: 18

Президент і генеральний директор компанії AMD Ліза Су виступить з програмною доповіддю на виставці CES 2021 12 січня наступного року. Захід відбудеться протягом однієї години. Про це повідомив офіційний аккаунт в AMD в Twitter.

Цього разу, у зв’язку з пандемією COVID-19, одна з найбільших у світі виставок електроніки пройде в повному цифровому форматі. Швидше за все, виступ пані Су буде записано заздалегідь. Про можливість прямої трансляції нічого не буде повідомлено.

AMD знову на віртуальній сцені! Приєднуйтесь до генерального директора AMD @LisaSu для нашого виступу# CES2021 у вівторок, 12 січня.

  • Драм (@AMD) 2 грудня 2020 року

За прогнозами, компанія AMD може представити новий мобільний процесор серії Ryzen 5000. Як повідомлялося раніше, ці чіпи будуть випущені на двох архітектурах-Zen 2 (Люсьєн) і Zen 3 (Сезанн). До речі, компанія AMD представила серію мобільних процесорів Ryzen 4000 Renoir на виставці CES в січні цього року 2020 року.

Також очікується, що AMD анонсує серію середньорівневих графічних педалей газу Radeon RX 6700 на базі графічного процесора Navi 22. Крім того, компанія може розповісти про високопродуктивні багатоядерні процесори Ryzen Threadripper 5000, які також будуть побудовані на архітектурі Zen 3.

Не менш цікавою буде інформація про майбутній перехід AMD на нову настільну платформу споживчого сегмента Socket AM5. Очікується, що Intel і AMD незабаром почнуть адаптацію недавно представленого стандарту оперативної пам’яті DDR5 для своїх споживчих платформ. Останні чутки говорять про те, що для можливості використання нового стандарту пам’яті будуть потрібні нові процесори і, звичайно ж, Материнські плати.