На 50 доларів дешевше Apple AirPods Pro. Стала відома ціна TWS-навушників Samsung Galaxy buds Pro

24.12.2020 - Просмотров: 39

Подробиці про ціну майбутнього Samsung Galaxy buds Pro повністю бездротові навушники з активним шумозаглушенням повідомили добре зарекомендували себе інсайдерські WalkingCat (@h0x0d).

Очікується, що Galaxy buds Pro будуть представлені разом зі смартфонами Samsung Galaxy S21, 21 Plus і 21 Ultra, анонс яких очікується 14 Січня.

Якщо вірити інсайдерам, Galaxy buds Pro буде коштувати $199 в США, що на $80 дешевше, ніж прославлені Bose QuietComfort Earbuds і на $50 нижче ціни Apple AirPods Pro, з якою новий продукт Samsung буде конкурувати в першу чергу. Днями з’явилися повідомлення, що Galaxy buds Pro буде коштувати 229 Євро в Європі, що більше стартової ціни Galaxy buds Live в 200 євро.

Galaxy buds Pro в цілому успадкували дизайн оригінальних Galaxy buds і Galaxy buds+. Що стосується функцій і можливостей, то перш за все новинка буде виділятися підтримкою активного шумозаглушення, 3D аудіотехнологією, що використовує гіроскоп, і автоматичним розпізнаванням розмов з відповідним інтелектуальним налаштуванням. У кожному навушнику буде встановлено по два динаміки: 11-міліметровий бас і 6,5-міліметровий високочастотний динамік. Новинці також приписується захист від вологи відповідно до IPX7 і підтримка одночасної роботи з двома пристроями.

На додаток до Galaxy S21 і Galaxy buds Pro на підході ще одна примітна новинка від Samsung – трансформований Chromebook 2 від Samsung Galaxy з обіцяним 12-годинним часом автономної роботи і ціною в $699. Для порівняння, оригінальна модель стартувала з $ 999 і пропрацювала на одному заряді близько 4 годин при заявлених виробником 8 годинах.