На Samsung Galaxy Note рано ставити хрест. Galaxy Note20 не стане останнім представником лінійки

22.01.2021 - Просмотров: 58

Днями в мережі з’явилося неофіційне повідомлення про те, що лінія Galaxy Note компанії Samsung була похована, а також про те, що останній смартфон Galaxy Note був випущений в минулому році. Однак це суперечить власній заяві компанії.

Тепер підтвердження того, що ще занадто рано відмовлятися від лінійки Samsung Galaxy Note, виходить від аналітика Росса Янга, засновника дослідницьких фірм Display Supply Chain Consultants і DisplaySearch.

За словами Росса Янга, на даний момент "позначка Галактики21 дійсно не очікується", але ми можемо побачити, принаймні, ще одну модель в серії. Йдеться про"віялоподібне & quot; видання, Galaxy Note20 FE. Аналогічно тому, як Samsung випустила Galaxy S20 FE в минулому році приблизно через півроку після запуску Galaxy S20.

Офіційний представник Samsung ще в грудні повідомив пресі, що серія Galaxy Note продовжиться в 2021 році: "Ми готуємося до випуску нового смартфона серії Galaxy Note в наступному році". Однак компанія не тільки реалізувала підтримку стилуса S Pen в новому Galaxy S21 Ultra, але і планує розширити підтримку інших моделей. Це забирає у смартфонів серії Galaxy Note одне з головних достоїнств.