Найбільший європейський Xiaomi Mi Store першим отримав сервісний центр

24.12.2020 - Просмотров: 38

Китайський технологічний гігант Xiaomi продовжує розширювати свою присутність в Європі. Компанія відкрила свій найбільший магазин "Мі" в Центральній і Східній Європі. Мі Магазин розташований у Варшаві, столиці Польщі. Урочисте відкриття магазину відбулося відповідно до протоколів COVID-19, такими як використання масок і повага фізичної відстані

Xiaomi Міжнародний президент Шоу Цзи Чу, який поділився новинами в Твіттері, також сказав, що це перший магазин бренду оснащений сервісним центром. Відвідувачі магазину можуть не тільки придбати різні продукти з екосистеми Mi, але і відремонтувати свої пристрої.

Мі-магазин також має"розумну & quot; домашню зону, яка дозволяє відвідувачам випробувати різні пристрої. Раніше бренд натякнув, що має намір збільшити свою присутність на офлайн-ринку Європи. Очікується, що в регіоні з’явиться більше пристроїв і приладів для розумного будинку, в тому числі пилососи, електроскутери, бритви, Фени, смарт-годинник, фітнес-браслети, смарт-телевізори, очисники повітря, камери спостереження та інші.

Зрозуміло, в новому магазині Mi у Варшаві буде представлений широкий асортимент продукції Mi, в тому числі новітні флагманські смартфони.