Навушники Apple AirPods Max вже в дефіциті-замовлення доведеться чекати до березня

09.12.2020 - Просмотров: 29

Вчора Apple представила свої перші повнорозмірні бездротові навушники AirPods Max. Незважаючи на досить скромний цінник ($549), новинка користується великою популярністю.

Літати, як гарячі пиріжки

Здається, що висока ціна не бентежить нікого, тому що хвилювання навколо Apple AirPods Max не жарт. Вже в перші години було замовлено так багато пристроїв, що Apple, здається, не вистачає запасів для всіх. Але це також може бути пояснено недавнім початком виробництва.

Таким чином, у зв’язку з безпрецедентним попитом, термін поставки замовлених товарів також зростає. Наприклад, у США покупці отримають навушники лише через 12-14 тижнів, незалежно від кольору. Іншими словами, покупка буде доставлена тільки в березні.

Трохи краща ситуація у Великобританії, де термін становить 3 тижні. А доставка займе від 5 до 6 тижнів, хоча є виняток: модель в сріблі повинна почекати всього 3 тижні.

За іронією долі, вигравірувані Apple AirPods Max прибудуть набагато швидше, протягом 6-7 тижнів в США.

Це цікаво

І, нарешті, деякі цікаві факти про AirPods Max. Як виявилося, вони почали працювати 4 роки тому – в грудні 2016 року. Ми також розробили спортивну і дешевшу версію, але вона так і не вийшла. Можливо, ми побачимо її в наступному році.

Крім того, очікувалося, що навушники отримають бездротову зарядку і функцію виявлення лівого і правого каналів, але в підсумку вони нічого не додали. Правда, як і чіп U1, який є аналогом Bluetooth з меншим радіусом дії, але з більш високою точністю і меншим енергоспоживанням. Виходить, що в Apple AirPods Max це не так.

Джерело: Mashable