Названо головна відмінність Xiaomi Mi 11 від Xiaomi Mi 11 Pro. Тільки старша версія отримає камеру під екраном

23.12.2020 - Просмотров: 38

Кілька днів тому компанія Xiaomi офіційно оголосила про те, що проведе 28 грудня конференцію по запуску своєї флагманської лінійки смартфонів Xiaomi Mi 11, яка буде включати в себе стандартну модель і Xiaomi Mi 11 Pro. Також може бути і модель Xiaomi Mi 11 Pro+, але це поки не ясно.

За даними TrendForce, старша модель Xiaomi Mi 11 Pro буде оснащуватися фронтальною камерою третього покоління, розробленою Xiaomi. При цьому смартфон надійде в продаж приблизно через місяць після оголошення, а Xiaomi Mi 11 буде випущена парою або трьома тижнями раніше.

За словами Xiaomi, технологія Камери під екраном Xiaomi третього покоління була готова в серпні цього року. Крім того, компанія оголосила, що масове виробництво смартфонів з такими камерами очікується в наступному році.

* Прототип Xiaomi Mi 10 з вкладеним екраном і звичайна Xiaomi Mi 10 *

Технологія вкладеного екрану Xiaomi третього покоління використовує нову піксельну схему розташування пікселів власної розробки і перероблену схему управління пікселями. Це підвищує світлопропускаемость передньої частини екрану. Як стверджується, це дозволяє досягти тієї ж якості знімків, що і при використанні звичайної камери з фронтальною панеллю.

Як ми повідомляли раніше, на цьому тижні в різних країнах світу надійшов у продаж перший смартфон з вкладеною фронтальною камерою під назвою ZTE Axon 20 5G. У ньому також використовується технологія камер третього покоління з сабекранной камерою. Однак, реальні випробування показали, що якість фото залишає бажати кращого.