Недорогий 5G-смартфон Motorola Ibiza здався в GeekBench з 6 Гбайт ОЗУ і Android 11

05.02.2021 - Просмотров: 27

Як ми вже повідомляли, Motorola готується випустити недорогий смартфон Ibiza з підтримкою мереж 5G. Тепер це пристрій з’явився в бенчмарке GeekBench, який розкриває ряд технічних характеристик.

Зокрема, підтверджено використання процесора Qualcomm з вісьмома обчислювальними ядрами: тест вказує на їх базову частоту-1,8 ГГц. З чуток, мова йде про чіп Snapdragon 480 з графічним прискорювачем Adreno 619 і стільниковим модемом Snapdragon X51 5g.

Новинка несе на борту 6 ГБ оперативної пам’яті. В якості програмної платформи використовується операційна система Android 11.

Пристрою приписують наявність дисплея формату HD+, потрійний камери в конфігурації 48 + 5 + 2 мільйон пікселів, фронтальна 13-мегапіксельна камера і акумулятор ємністю 5000 мАг.

Повідомляється, що анонс моделі Motorola Ibiza відбудеться в поточному кварталі. Крім того, в лютому-березні буде випущено пристрій Motorola Nio на платформі Snapdragon 865. Нарешті, гряде презентація смартфонів Motorola Capri і Capri Plus з підтримкою тільки мереж 4G.