Оновлення 3.20 Для бездзеркальних камер Nikon Z 6 і Z 7 зацікавить любителів відеозйомки, але не тільки їх

17.12.2020 - Просмотров: 6

Компанія Nikon випустила оновлення прошивки версії 3.20 Для бездзеркальних камер Nikon Z 6 і Nikon Z 7. Одне з ключових нововведень в цьому оновленні представляє інтерес тільки для тих, хто вже завершив платне оновлення, що додає підтримку RAW-відео, або збирається це зробити. Після установки прошивки версії 3.20 В цих камерах з’явилася можливість виведення RAW-відео на зовнішні рекордери Blackmagic Design (в даний час підтримуються моделі Video Assist 5″ 12G HDR і Video Assist 7″ 12G HDR).

Друге нововведення відноситься до тієї ж категорії. Користувачі Apple Final Cut Pro X версії 10.4.9 Або новіше отримують можливість змінювати чутливість ISO, а також відображати і змінювати колірну температуру при виведенні відзнятого матеріалу у форматі ProRes RAW на зовнішні записуючі пристрої ATOMOS NINJA V. Для пояснення, підтримка ProRes RAW також з’являється тільки при установці платного оновлення.

Оновлення також додає підтримку об’єктива NIKKOR Z 50мм f / 1.2 S.

Як завжди, в новій версії виправлені раніше виявлені помилки. Зокрема, вирішено проблему, коли в деяких випадках поворот кільця фокусування або керуючого кільця (якщо йому призначена функція фокусування) не переключався на ручне фокусування під час серійної зйомки.

Виправлено відображення індикатора експозиції в режимі M, коли об’єктив без мікропроцесора підключений до камери через адаптер FTZ.

Виправлена ситуація, коли неможливо було вибрати певні значення діафрагми шляхом повороту кілець управління об’єктивів NIKKOR Z 24-50mm f/4-6.3, NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR, NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR і NIKKOR Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR в режимі відеозйомки.

Усунуто помилку відображення значень діафрагми при брекетингу в режимі M, а також помилку, яка проявлялася як неможливість змінити діафрагму після довгого очікування таймера в режимі відеозйомки.

На сайті виробника: оновлення для Nikon Z 6, оновлення для Nikon Z 7.