Перший погляд на Samsung Galaxy A72 – середньобюджетний смартфон, якому приписують камеру з оптичною стабілізацією

12.12.2020 - Просмотров: 9

Смартфон Samsung Galaxy A72, ймовірно, стане останнім в лінійці Galaxy A в 2021 році, або одним зі старих. Раніше ми повідомляли про передбачувані характеристики камери пристрою, але тепер ми можемо отримати перший погляд на нього.

Джерелом в даному випадку є якийсь виробник корпусів, і такі витоку дуже часто виявляються правдою.

Таким чином, можна відзначити цілком звичайний дизайн, хоча за рахунок збільшених окулярів, що захищають камери, новинка буде більше схожа на флагманські моделі цього року. Також на зображеннях можна побачити роз’єм для навушників.

Чотири камери є сьогодні галузевим стандартом в цьому сегменті, але за ранніми чутками пристрій приписують пентакамере. Враховуючи, що в деталях інформація від виробників корпусів може бути спотворена, все ж існує ймовірність того, що буде п’ять датчиків, але це не має великого значення – набагато важливіше якість і призначення цих датчиків. Також нагадаємо, що даний пристрій пов’язаний з наявністю оптичної стабілізації в основному датчику, яка стане черговим кроком компанії Samsung щодо вдосконалення смартфонів середнього сегмента.

Інших деталей поки немає, але смартфон безумовно буде підтримувати 5G і безумовно не буде дешевим.