Потенційний бестселер Samsung Galaxy A72 протестували перед виходом

25.12.2020 - Просмотров: 40

Нещодавно бестселерами Samsung стали смартфони серії Galaxy A. На початку наступного року повинна вийти модель Samsung Galaxy A72, яка вже з’явилася в базі даних популярного бенчмарка Geekbench. Користувачам буде запропонована версія смартфона з підтримкою 5G (номер моделі SM-A726B), а також більш доступна 4g-версія (номер моделі SM-A725F). База даних списку Geekbench для моделі з підтримкою 4G вказує на те, що вона заснована на однокристальній системі Qualcomm з кодовою назвою атола. Мова йде про SoC Snapdragon 720g.

Смартфон працює під управлінням операційної системи Android 11 і має 8 Гб оперативної пам’яті. У тестах Geekbench на одноядерність і багатоядерність телефон набрав 526 і 1623 бали відповідно.

Рендер від відомого інсайдера OnLeaks

Цілком ймовірно, що варіанти 4G і 5g версій Galaxy A72 будуть мати однакові технічні характеристики, вони можуть відрізнятися тільки у використовуваній платформі. Поки не ясно, яка однокристальна система використовується в Galaxy A72 5g.

Попередні витоки вказують на те, що Galaxy A72 матиме 6,7-дюймовий AMOLED дисплей з отвором для передньої камери, а також основну камеру, що включає основний 64-мегапіксельний датчик зображення, 12-мегапіксельний ширококутний і два 5-мегапіксельних модуля.