Представлена справжня зарядка по повітрю Xiaomi Mi Air Charge

29.01.2021 - Просмотров: 5

Xiaomi сьогодні представила нову технологію бездротової зарядки наступного покоління-Mi Air Charge, яка дозволяє заряджати кілька пристроїв одночасно, не використовуючи кабелі або підставку для бездротової зарядки.

Запатентована технологія Mi Air Charge використовує спеціальний баштовий/коробчатий пристрій, який використовує технологію формування променя для відправки міліметрових хвиль безпосередньо на пристрій. Ці хвилі перетворюються в електричну енергію, яка заряджає пристрій.

Ця & quot;вежа & quot; має 5 фазових антен, які допомагають визначити місце розташування смартфона (або сумісного пристрою) в приміщенні за мілісекунди. Він також має 144 антени, які передають міліметрові хвилі.

Сумісний телефон оснащений двома антенними блоками, схожими на ті, що є в зарядному пристрої, але набагато меншими за розміром. Перший-це радіомаяк, який зв’язується з зарядною станцією, а другий-приймальна антенна решітка, що складається з 14 антен, що приймають міліметрові хвилі, які перетворюються в електричну енергію.

Xiaomi випустила коротке відео, яке демонструє нову технологію в дії. На відео показана зарядна станція, яка досить велика. Xiaomi каже, що на даний момент технологія Mi Air Charge підтримує одночасну зарядку декількох пристроїв на великій відстані з максимальною потужністю 5 Вт на пристрій.

За словами Адама Цзен Сюечжуна, нового керівника мобільного підрозділу Xiaomi, в майбутньому планується зарядити носяться пристрої, такі як Розумні годинник і фітнес-трекери, технологією Mi Air Charge. Також очікується, що технологія дозволить заряджати і інші невеликі домашні пристрої, такі як колонки і настільні лампи. Кінцева мета полягає в тому, щоб усунути необхідність в проводах.