Прес-рендери Samsung Galaxy S21 і Galaxy S21 + у всіх кольорах

17.12.2020 - Просмотров: 33

На сайті Slashleaks опубліковані прес-релізи смартфонів Samsung Galaxy S21 і Samsung Galaxy S21+ в різних кольорах, і на цей раз ми показуємо новинки ззаду і збоку.

Нагадаємо, на початку цього тижня надійний інформатор Еван Бласс (Evan Blass) поділився першим офіційним прес-релізом стандартної версії майбутнього смартфона Samsung Galaxy S21, після чого нам показали тільки передню частину смартфона.

Зображення смартфона збоку виглядає трохи дивно, але все стає зрозуміло, коли дивишся на оновлений основний блок камери, який є розширенням і частиною самого корпусу, якщо дивитися на смартфон збоку. При погляді ззаду здається, що блок камери, як ми вже говорили, перекриває верхню і ліву частину корпусу.

Samsung Galaxy S21 і Samsung Galaxy S21 + мають плоскі екрани, тільки модель Samsung Galaxy S21 Ultra матиме вигнутий дисплей, який також повинен отримати підтримку стилуса.

У інсайдера, який опублікував фотографії, під поясом майже 1000 всіляких витоків, які були підтверджені в 78% випадків, так що він цілком заслуговує довіри.

Офіційне оголошення про смартфони очікується 14 Січня.