Приголомшливі знімки Місяця Samsung Galaxy S21 Ultra викрили як підробку

30.01.2021 - Просмотров: 32

Вражаючі, навіть приголомшливі знімки Місяця, опубліковані компанією Samsung у вигляді демонстрації функції 100-кратного космічного зуму нового флагмана Galaxy S21 Ultra, набули широкого поширення в мережі. Як виявилося, ці картини-майстерно виконана підробка.

Ентузіасти стверджують, що насправді таку підробку легко виконати. В якості демонстрації один з них виклав розмите відео, яке раптово перетворюється в дуже чіткий знімок місяця з простим накладенням "місячної" текстури. Відзначається, що Huawei попалася на такий же виверт близько року тому.

Легко показати. Тільки що спробував. Тут: навіть якщо ви зробите нерізку/брудну фотографію чогось схожого на місяць, вона відобразить на ній місячну текстуру. 🙂 Все дуже просто. Ніякого чарівного обладнання, тільки розумне програмне забезпечення (комбінація), huawei зробила те ж саме рік тому. Pic.Twitter.Com/BmVhUPnq8v

— Alexi Bexi (@alextv) 21 січня 2021 року

Раймонд Вонг з журналу Input провів експеримент-він взяв світиться"луноподобний & quot; об’єкт на Galaxy S21 Ultra і наніс на нього потрібну текстуру, а потім порівняв його з реальним знімком Місяця, зробленим камерою Sony A7R III за 4800 доларів.

&Quot; знімок & quot; Galaxy S21 Ultra навіть виграє з точки зору деталізації. В якості" Місяця" Раймонд використовував кульку для пінг-понгу.

Сам Samsung пояснює, що при 100-кратному збільшенні зображення "поліпшуються" за допомогою системи штучного інтелекту Super Resolution AI, яка об’єднує до 20 зображень в одне зображення і коригує "тисячі" деталей. У той же час Samsung категорично заперечує використання додаткових місячних текстур у своїх фотографіях.