Пряма трансляція презентації Samsung Galaxy S21

17.01.2021 - Просмотров: 65

Завтра, 14 січня, відбудеться презентація смартфонів Samsung Galaxy S21 серії. Виробник готує окремий захід Galaxy Unpacked 2021, де розповість про всі деталі, що цікавлять нас. Звичайно ж, ви захочете подивитися пряму трансляцію зі сцени, і у вас буде можливість це зробити. Зараз ми розповімо Вам, коли і де ви зможете подивитися презентацію, але спочатку давайте подивимося, що ще ми можемо там побачити.

Samsung випустить три нових смартфона: Galaxy S21, Galaxy S21 Plus і S21 Ultra. Також можуть бути показані деякі інші гаджети, включаючи бездротові навушники Galaxy buds Pro, GPS трекер Galaxy SmartTag і бездротові зарядні пристрої. Можливо, що 14 січня буде анонсований складаний смартфон Galaxy Z Flip 3 або Z Fold 3.

Samsung, швидше за все, проведе свою подію Galaxy Unpacked на платформі YouTube і, звичайно ж, на своєму офіційному сайті, де вже є оголошення про те, що довгоочікувана подія відбудеться 14 Січня. Всі бажаючі зможуть подивитися пряму трансляцію презентації Galaxy S21 на нашому сайті. Приходьте рівно о 18:00 за московським часом – трансляція з’явиться на цій сторінці ближче до оголошеного часу.

Що стосується нових флагманів"Галактики & quot;, то вони можуть дебютувати з новою версією програмного забезпечення One UI 3.1. Без сумніву, вона буде заснована на Android 11. Крім того, всі три пристрої будуть побудовані на процесорі Exynos 2100, дебют якого відбувся 12 січня. Він не повинен поступатися своєму найближчому конкуренту з Qualcomm, Snapdragon 888, так як обидва використовують однаково швидкі ядра Cortex-X1.