Qualcomm має намір співпрацювати з самостійною HONOR, а також хоче поставляти Huawei не тільки чіпи з 4g

02.12.2020 - Просмотров: 14

Після вчорашнього анонсу нового процесора для флагманських смартфонів Snapdragon 888 Qualcomm президент компанії Кріштіану Амон (Cristiano Amon) заявив про можливу співпрацю з компанією HONOR.

Джерело: кругообіг

За його словами, вхід на ринок чому в якості самостійного бренду може принести промисловості великий споживчий потенціал. Крім того, глава компанії вважає, що HONOR зможе запропонувати багато нових і якісних продуктів, тому компанія розглядає можливість діалогу з китайським брендом. Якщо переговори між обома марками будуть успішними, то HONOR зможе представити свій перший флагман на Qualcomm Snapdragon 888.

Очікується, що основним релізом HONOR стане флагманський смартфон V40 на базі нового чіпа Qualcomm. Очікується, що смартфон вийде в другому кварталі 2021 року, проте на даний момент немає ніякої офіційної інформації, яка могла б підтвердити це. На презентації також були перераховані виробники, які першими отримають новий чіпсет. Серед них ASUS, Lenovo, LG, Meizu, Sharp, Vivo, Xiaomi, ZTE, Nubia, OnePlus, OPPO, Motorola, Lenovo, Black Shark і Realme.

Cristianu Amon також зазначив, що їх бренд був сертифікований для виробництва і постачання 4g чіпів для Huawei. Компанія очікує, що вони також матимуть можливість постачати китайському виробнику платформи 5g.