Розбирання Huawei Mate 40 Pro показало, що його екран краще не бити

08.12.2020 - Просмотров: 67

Фахівці iFixit нарешті досягли нового флагмана Huawei-Mate 40 Pro. Вони дісталися до нього, розібрали його і винесли невтішний вердикт: якщо щось зламається, виправити пристрій буде не так-то просто. Можливо, саме тому Huawei пропонує свій флагман на домашньому ринку відразу ж із зобов’язанням безкоштовної заміни екрану протягом року, якщо він зламається. Дисплей в цій моделі нелегко замінити з двох причин.

По-перше, він неймовірно застряг разом. Друге-екран не може бути замінений без вилучення батареї. Як би ви його не вирізали, заміна дисплея в Mate 40 Pro буде жахливою – Ось як "парсери" пишуть безпосередньо.

Що ще не сподобалося? Наприклад, скло на передній і задній панелях збільшує ймовірність пошкодження смартфона при падінні в два рази. А скло тут, треба розуміти, не таке міцне, як в iPhone 12. Не керамічний щит. Акумулятор сам по собі досить легко дістати, але щоб дістатися до нього, потрібно впоратися з великою кількістю різних кабелів і ковпачків.

З переваг конструкції-стандартні гвинти і модульні компоненти, які змінюються досить просто. Але цих плюсів недостатньо, тому підсумковий рейтинг ремонтопридатності Mate 40 Pro – всього 4 бали з 10.