Samsung Galaxy Note20 Ultra краще підходить для Селфі, ніж iPhone 12 Pro Max. DxOMark порівняла фронтальні камери смартфонів

04.12.2020 - Просмотров: 16

Фахівці DxOMark практично одночасно опублікували результати тестування фронтальних камер смартфонів Galaxy Note20 і iPhone 12 Pro Max, а кореєць виявився краще американця: 100 балів проти 98. Цікаво, що у Galaxy Note20 Ultra одна фронтальна камера, з 10-мегапіксельним сенсором, а у iPhone 12 Pro Max їх дві – звичайна 12-мегапіксельна камера доповнена сенсором для глибинного аналізу сцени. При цьому передня камера смартфона Samsung має автофокус, а камера смартфона Apple такої системи немає.

Galaxy Note20 Ultra отримала 104 бали за зйомку фотографій і 95 балів за зйомку відео. IPhone 12 Pro Max має 101 і 93 бали в аналогічних дисциплінах. У загальному рейтингу фронтальної камери смартфон Note20 Ultra зайняв п’яте місце, а iPhone 12 Pro Max – восьме.

Експерти DxOMark високо оцінили камери Note20 Ultra за точну експозицію, баланс білого і автофокус, а також приємні ефекти боке. Недоліками є шуми, які можна побачити як на фотографіях, так і на відео, а також неприродна передача відтінків шкіри (іноді) і погіршення деталізації при зйомці в приміщенні і при недостатньому освітленні.

IPhone 12 Pro Макс сподобалася передача кольору відтінків шкіри, висока деталізація при хорошому освітленні, широкий динамічний діапазон при зйомці відео, точний баланс білого. Мінуси – знову ж таки, шуми, артефакти при зйомці відео, проблеми з балансом білого (іноді) і розмиття об’єктів на задньому плані через відсутність системи автофокусування.