Samsung може випустити AirTags раніше Apple

17.12.2020 - Просмотров: 11

Закони, що наказують сертифікацію електронних пристроїв, завдають більше шкоди чесному бізнесу, ніж такі транснаціональні монополії, як Apple, Google або Microsoft. Цього разу Samsung постраждав від дій регулюючих органів: інформація про раніше невідомий пристрій компанії, Galaxy Smart Tag"спливла & quot; в одному з телекомунікаційних агентств Індонезії. Неважко здогадатися, що це за пристрій. Особливо якщо задуматися про те, що ж було представлено публіці на презентації Galaxy Note 20 і Galaxy Note 20 Ultra, крім самих цих фабрик. SmartThings знайти додаток, спектр завдань, які він вирішує болісно схожий на Apple Find My (Locator). Значить, Apple випереджає криву і на цьому фронті? Все не так просто.

Samsung не чекав Apple і зробив свої власні пошукові маячки

Гучні Tile-подібні пристрої були Apple, хоча компанія майже не винна в освітленні (кілька "проколів" не береться до уваги), це заслуга засобів масової інформації та про-apple мрійників, їх випуск очікувався у вересні 2019, березні 2020, осені 2020 – тепер їх випуск очікується в березні 2021 року. Можете посперечатися, що вони знову будуть шахраювати. Samsung славиться своєю рішучістю, він не відкладе свій Smart Tag через якусь нісенітницю.

& Quot;виникає питання :чи існують взагалі AirTags, чи це міф?

І хто кого копіює-теж питання. Чи збирається Apple вторгнутися в зону 80% контролюється крихітною каліфорнійською компанією Tile в 2018 році неясно, але Samsung намагався зробити це. І що за!

Що таке SmartThing Tracker

10 Вересня 2018 року, Samsung представила SmartThing Tracker, маяки з GPS-навігації, для громадськості, і він надійшов у продаж 14 вересня. Маяк дозволив вам відстежувати своє місце розташування з великою точністю, передаючи його на SmartThing програмного забезпечення, цитувати рекламну брошуру"принаймні, кожну хвилину & quot;. І, відповідно, положення об’єкта, до якого був прикріплений маяк.

SmartThing Tracker-попередник AirTags

Чутливий об’єкт, що відстежується – дитина, інвалід і т.Д. Може примусово відправити інформацію про їх місцезнаходження, двічі натиснувши кнопку на корпусі SmartThing Tracker. На додаток до GPS, маяк використовує LTE (LTE-M, 4G стільниковий зв’язок для IoT) і Bluetooth. В даний час я використовую, тому що SmartThing Tracker все ще в продажу. Пристрій коштує $ 99 (Зараз я не знаю скільки). Для його роботи потрібна спеціальна SIM-карта, яку можна придбати (разом з договором) в AT&T і Verizon. Протягом першого року стільниковий зв’язок з маяком дається"даром & quot;, після чого доводиться платити за неї або по 5 доларів на місяць, або відразу по 50 доларів за весь рік. Чомусь вони не стали хітом у світовій споживчій електроніці, а Тайл навіть не обурився.

&Quot; і в квітні наступного року, 2019, інформація про UWB маяк компанії Apple була"витік & quot; з повністю закритих лабораторій Apple.

Galaxy Smart Tag-конкурент AirTags?

Пристрій з номером моделі EI-T5300 під назвою Samsung Galaxy Smart Tag успішно пройшов сертифікацію як мінімум в Індонезії. Відомий як Tile-подібний пристрій, він повинен використовувати UWB, тобто "надширокосмугові системи зв’язку і виявлення", в точності як AirTag. Ніяких SIM-карт або інших поблажок від Apple! Samsung Galaxy Note 20 Ultra, за чутками, має спеціальний чіп для роботи з UWB – з Galaxy Smart Tags і SmartThings знайти місце розташування будь-якого пристрою в екосистемі Галактики буде неймовірно точним.

Якщо Samsung зробить це раніше, це буде ляпас для Apple

& Quot;Все, що було відомо про AirTags, Apple U1 і як все це повинно працювати приблизно, вже відомо з неофіційних джерел.

Якщо Apple непередбачуваний, то передбачити, як Samsung підійде до подібної ситуації, не складає особливих труднощів. Може бути, Galaxy Smart Tag і SmartThings Find будуть взаємодіяти один з одним зовсім по-іншому, і замість SIM-карт від AT & amp;T і Verizon у них будуть електронні SIM-карти, але це було б " не круто". Швидше за все, Всі фантазії про Apple AirTags з’являться на полицях у варіанті від Samsung. А як же Apple?

&Quot;Ми пропонуємо вам підписатися на наш канал Yandex.Zen ". Там ви зможете дізнатися, коли вийде AirTags.

& Quot;коли вийдуть AirTags?

———-Хіба чергова відстрочка презентації AirTag не пов’язана з якимись технічними проблемами, а саме з ініціативою Samsung? Інформаційні канали Apple не поступаються тайванським аналітикам. Повинно бути, у керівників Apple і тих, хто розробляє AirTag, були сумніви і невирішені питання. Без цього ніколи не обійтися, будь-який запуск нового продукту-відчайдушний ризик. Багато речей неможливо перевірити, не привертаючи до них уваги.

Apple вирішила відкласти випуск AirTags до 2021 року і уважно стежити за тим, що Samsung отримає свої найболючіші удари-і тільки після розвідки конкурента, вносячи необхідні корективи, тріумфально і голосно (присвятивши цілу подію цій важливій темі), Apple випустить свої маяки