Samsung офіційно почала прийом попередніх замовлень на Samsung Galaxy S21 і назвала дату початку продажів в Китаї

18.12.2020 - Просмотров: 51

Кілька годин тому Китай офіційно почав приймати попередні замовлення на смартфони Samsung Galaxy S21 серії. За даними компанії, пристрій надійде в продаж 14 січня наступного року. У всьому світі Смартфони також повинні з’явитися в цей же день.

При оформленні попереднього замовлення користувачі повинні вказати номер платіжної камери, номер мобільного телефону і його IMEI. Також повинні бути надані облікові записи Wechat ID і Alipay. Це робиться для того, щоб кожен користувач міг замовити не більше одного смартфона, тобто таким чином Samsung вирішив боротися зі спекулянтами, які купують велику кількість смартфонів, щоб перепродати їх за завищеними цінами.

Якщо ті ж номери або акаунти знову з’являються в інших передзамовленнях, передзамовлення скасовується. Ті, хто розмістив передзамовлення, візьмуть участь у розіграші Samsung Galaxy S21. При оформленні попереднього замовлення користувачі повинні спочатку заплатити всього 15 доларів.

Раніше найбільший у світі магазин Samsung під назвою Samsung Opera House, розташований в Бангалорі, Індія, також почав приймати ексклюзивні попередні замовлення на смартфони Samsung Galaxy S21 серії.

Логічно припустити, що скоро почнуться попередні замовлення по всьому світу.