Samsung планує побудувати в США підприємство з випуску 3-нм чіпів

22.01.2021 - Просмотров: 23

Тайванська TSMC взяла на себе зобов’язання побудувати завод в Арізоні, який, як очікується, почне виробництво 5-нм продукції для місцевих замовників в 2024 році. На будівництво планується витратити 12 мільярдів доларів. Суперник Samsung не збирається поступатися TSMC, тому він розглядає можливість будівництва заводу в Техасі, який буде виробляти 3-нм продукцію.

Початкове зображення: Bloomberg

Про це повідомив ресурс Bloomberg з посиланням на поінформовані джерела. За їхніми даними, Samsung Electronics готова витратити більше $10 млрд. На будівництво нового заводу в Техасі. Заявка на покупку земельної ділянки, прилеглої до існуючої будівлі, була подана ще в жовтні, з опису випливає, що там повинні з’явитися нові виробничі потужності. Будівництво підприємства може початися в цьому році, обладнання буде поставлено в наступному році, і воно повинно запрацювати в 2023 році, якщо все піде за планом. Це буде перший завод Samsung за межами Південної Кореї, що використовує ультра-тверду ультрафіолетову (EUV) літографію. Samsung вже має два споріднених підприємства в Південній Кореї. Використання цього класу літографії дозволить Samsung спочатку запропонувати замовникам 3нм продукцію, що перевершує TSMC як по хронометражу, так і по літографії.

Наявність передових потужностей в США дозволить компанії Samsung зміцнити партнерські відносини з американськими розробниками, увагу яких вона нині намагається залучити, пропонуючи послуги NVIDIA з виробництва 8-нм GPU і налагодження виробництва 5-нанометрових продуктів для Qualcomm. Представники Samsung поспішили заявити, що ніяких рішень з цього питання поки не прийнято.