Samsung придумала смартфон з поворотно-висувною камерою

01.02.2021 - Просмотров: 32

Samsung запатентувала ще одну версію багатомодульної камери для смартфонів: опис рішення представлено на сайті Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

Ресурс LetsGoDigital у партнерстві з Творцем концепції опублікував рендери пристрою на основі патентної документації. Ілюстрації дають вам уявлення про конструкцію пристрою.

Samsung розглядає можливість використання спеціальної поворотно-висувної камери. Цей пристрій буде поєднувати в собі три оптичних компонента з датчиками зображення і спалахом. Модуль розташований в задній частині корпусу.

Якщо вам потрібно організувати відеотелефонію або зробити автопортрет, апарат буде повертатися на 180 градусів і частково висуватися з корпусу. В результаті один з оптичних компонентів буде розташовуватися спереду-над верхньою частиною корпусу.

Відзначається, що робота системи повністю автоматизована: використовуються невеликі електродвигуни, які приводять весь механізм в рух відповідно до команд користувача.

Така конструкція дозволить зберегти дисплей від вирізу або отвору, реалізувавши повністю безкаркасну конструкцію з великою площею покриття передньої панелі (більше 90 %).

На жаль, поки не ясно, чи збирається Samsung випускати смартфон з описаною камерою на комерційний ринок.