Samsung проектує загадковий портативний комп’ютер Book Go

12.12.2020 - Просмотров: 32

Не виключено, що незабаром в лінійці продуктів Samsung з’явиться новий портативний комп’ютер під назвою Book Go. Очевидно, цей пристрій приєднається до сімейства продуктів Galaxy.

Як повідомляє ресурс LetsGoDigital, південнокорейський гігант відправив заявку на реєстрацію бренду Book Go у відомство інтелектуальної власності Європейського Союзу (EUIPO).

Документ охоплює наступні категорії продукції: ноутбуки, ноутбуки, планшети, носяться комп’ютери, комп’ютерні Монітори та РК-дисплеї.

Таким чином, незабаром в асортименті Samsung може з’явитися портативний комп’ютер Galaxy Book Go, оснащений РК-панеллю. Швидше за все, він буде мати трансформовану конструкцію, яка дозволить використовувати його в якості планшета з сенсорним управлінням.

Натисніть, щоб збільшити

Префікс Go вказує на те, що новинка розробляється з метою роботи "на ходу". Іншими словами, існує висока ймовірність наявності вбудованого 4G або навіть 5g модуля для постійного підключення до Інтернету через стільникові мережі. Новинка може бути анонсована на виставці споживчої електроніки (CES), яка пройде з 11 по 14 січня в повністю цифровому форматі.