Samsung вдалося укласти з NVIDIA новий контракт на випуск графічних процесорів

18.12.2020 - Просмотров: 22

Останнім часом тільки ледача людина не говорив про проблеми NVIDIA з виробництвом 8-нм графічних чіпів сімейства Ampere, але південнокорейські ЗМІ на цьому тижні повідомили, що Samsung Electronics вдалося підписати другий контракт на виробництво цих продуктів NVIDIA. Попередня угода була укладена у вересні цього року.

Початкове зображення: Samsung Electronics

Південнокорейське видання The Korea Economic Daily повідомило про новий контракт між Samsung і NVIDIA на цьому тижні. Умови Угоди не обумовлюються, але в опис входить виробництво 8нм графічних процесорів для ігрових цілей, а сума контракту оцінюється в десятки, якщо не сотні мільйонів доларів США. Враховуючи, що чутки раніше приписували наміри NVIDIA перейти на TSMC для виробництва ігрових GPU, новини з Південної Кореї позитивно впливають на репутацію Samsung Electronics. Акції TSMC на цьому тлі навіть трохи подешевшали, на 0.3%.

Samsung буде виробляти графічні процесори NVIDIA на заводі Hwasong. Можливо, новий контракт передбачає збільшення обсягів виробництва, і з його допомогою NVIDIA спробує подолати дефіцит відеокарт сімейства GeForce RTX 30. Тим більше що наближається мобільне сімейство Ampere, і додаткові потужності будуть потрібні в будь-якому випадку.

За оцінками TrendForce, контрактний бізнес Samsung в цьому році дозволив компанії збільшити виручку на 17,9% до $14,05 млрд. Крім NVIDIA і Qualcomm, клієнтами Samsung в цій області є Google, IBM, Cisco і Baidu. Корейський підрядник також виробляє мобільні чіпи для Qualcomm, використовуючи 8-нм технологію. Samsung зараз має сім виробничих ліній для обслуговування сторонніх клієнтів, які розташовані в Південній Кореї і США. Частка компанії на світовому ринку супутніх послуг досягає 16,4%.