Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch 3 отримав оновлення з новим сервісом SmartThings Find

04.02.2021 - Просмотров: 105

Samsung випустила нове оновлення для своїх розумних годин Galaxy Watch 3.

Що нового

Номер прошивки R840XXU1BUA8 містить виправлення помилок, поліпшення стабільності і кілька нових функцій. Він важить всього 74 МБ.

Одним з головних нововведень є підтримка Samsung SmartThings Find. Це новий сервіс, запущений наприкінці минулого року, який допоможе вам швидко і легко знайти пристрої Galaxy під управлінням Android 8 або пізнішої версії. Для цього використовуються технології Bluetooth low-power (BLE) і ultra-wideband (UWB). Просто відкрийте SmartThings Find і виберіть пристрій, який ви хочете знайти, а потім його точне місце розташування буде показано на карті. У міру наближення до потрібної точки можна включити звуковий сигнал або функцію "Пошук поблизу", засновану на доповненої реальності: на екрані буде з’являтися кольорова графіка, яка стає яскравішою в міру наближення до об’єкта.

Крім того, з оновленням Galaxy Watch 3 отримав нові функції групової ходьби, підтримку роботи з новими фітнес-програмами і нагадування про необхідність мити руки.

Наразі оновлення доступне в США та Південній Кореї. Швидше за все, це займе деякий час для поширення в інших країнах.

Нагадаємо, також з сьогоднішнього дня Samsung почала розгортати функцію електрокардіограми в Galaxy Watch 3 і Watch Active 2 в Європі.

Джерело: TizenHelp