Смартфони Sony стали отримувати оновлення до Android 11

14.12.2020 - Просмотров: 42

В останні роки мобільний підрозділ Sony переживає важкі часи. Смартфони Xperia не дуже популярні, і важко похвалити їх за співвідношення ціни і якості. Тим не менш, є одна річ, за яку компанію можна заслужено похвалити. Йдеться про швидку доставку останніх версій програмного забезпечення на фірмові смартфони.

Пару тижнів тому компанія Sony пообіцяла оновити смартфон Xperia 1 II до сучасного Android 11. Сьогодні перші власники пристрою почали отримувати обіцяне оновлення. Крім того, компанія не навантажує прошивку марними фірмовими доповненнями, тому остання версія програмного забезпечення "важить" менше 1 ГБ. Для порівняння, Samsung One UI 3.0 На базі Android 11 займає більше 2 Гб.

Нагадаємо, що Xperia 1 II заснована на чіпі Qualcomm Snapdragon 865, що працює в поєднанні з 8 або 12 Гб оперативної пам’яті. Пристрій може похвалитися 6,5-дюймовим дисплеєм із співвідношенням сторін 21:9 і роздільною здатністю 1644 x 3840. Користувачі Xperia 1 II на Тайвані вже отримали Android 11. Очікується, що нова прошивка буде доступна і в інших регіонах до кінця цього місяця.