Сталося: відразу кілька додатків Android одночасно на Windows 10

30.01.2021 - Просмотров: 14

Microsoft впровадила дуже корисну інновацію в Windows 10 для власників смартфонів. Йдеться про появу підтримки роботи з декількома додатками Android одночасно в додатку Your Phone (Ваш телефон) для Windows.

Функція була реалізована із запізненням – під час анонсу Microsoft пообіцяла запустити її в 2020 році. Але краще пізно, ніж ніколи.

Нагадаємо, що ваш телефон дозволяє передавати потокові програми зі смартфона на КОМП’ЮТЕР. Насправді запускайте"Android-Додатки " зі смартфона через телефон в окремому вікні на вашому ПК, а також закріплюйте їх на панелі завдань і в меню"Пуск & quot; – точно так же, як звичайні комп’ютерні програми.

З додаванням підтримки декількох додатків Android одночасно принцип роботи залишається колишнім, ви можете просто відображати на екрані ПК не одне вікно, а кілька.

Як і раніше, вся ця функціональність працює тільки зі смартфонами Samsung з посиланням на додаток Windows.

Щоб активувати підтримку декількох додатків для Android, вам потрібно додаток Your Phone на ПК версії 1. 10102.132 .0 Або вище, а також посилання на додаток Windows на смартфоні версії 2.1.05.2 Або вище. На КОМП’ЮТЕРІ повинна бути встановлена Windows 10 2004 (оновлення від травня 2020 року) або пізніша версія операційної системи.