Супершвидкісна 120-ватна зарядка Xiaomi другого покоління для смартфонів і ноутбуків надійшла в продаж в Китаї

29.01.2021 - Просмотров: 21

Xiaomi почала продажу другого покоління 120-ватного зарядного пристрою, який підходить для зарядки смартфонів, ноутбуків та інших пристроїв.

У минулому році Xiaomi випустила свій флагманський смартфон Xiaomi Mi 10 Ultra, який поставляється в комплекті з зарядним пристроєм потужністю 120 Вт. Друге покоління фірмової зарядки з такою ж потужністю тепер доступно в Китаї за 38 доларів.

Цей блок живлення дозволяє зарядити акумулятор ємністю 4500 мАг на 41% всього за 5 хвилин і на 100% за 23 хвилини. Адаптер Xiaomi Mi Charger 120W з десятьма інтелектуальними системами захисту: коротке замикання, перевантаження по струму, перегрів, надвисока і низька напруга і так далі.

Виробник стверджує, що з оригінальним кабелем Xiaomi цей блок живлення дозволяє безпечно заряджати більшість ноутбуків з роз’ємом USB-C, а також підкреслює, що тепер вам не знадобляться інші адаптери в поїздці. Корпус виготовлений з негорючого матового білого пластику з глянцевими вставками.

Сьогодні Xiaomi також представила нову технологію бездротової зарядки наступного покоління-Mi Air Charge, яка дозволяє заряджати кілька пристроїв одночасно без використання кабелів або підставки для бездротової зарядки.