У Apple вже є робочий iPhone без чубчика, але не поспішайте радіти

01.02.2021 - Просмотров: 25

Смартфон iPhone 12, звичайно, відрізняється за формою корпусу від свого попередника, але коли ви дивитеся на передню панель пристрою, то бачите дизайн iPhone X, який був випущений ще в 2017 році.

За чутками, в цьому році Apple випустить модель під назвою iPhone 12S, яка збереже той же дизайн, але розмір вирізу для фронтальної камери і динаміка буде менше.

За даними The Phone Arena, Apple активно працює над прототипами нових смартфонів, які будуть випущені пізніше. На одному з таких прототипів, який вже готовий, повністю відсутня знаменита чубчик. Однак на даному етапі це було досягнуто за рахунок збільшення висоти всієї верхньої рами в цілому. Крім того, щоб надати пристрою симетричний зовнішній вигляд, всі інші рамки також збільшили в ширину.

Неофіційний рендеринг

Обізнаний інформатор підтверджує, що прототип реальний, але сумнівається, що Apple використовує такий дизайн в iPhone 12S. Він згоден, що в цьому році смартфони Apple отримають зменшений виріз, і повністю відмовиться від нього не раніше наступного року.

Інше джерело раніше повідомляло, що Apple може взагалі пропустити модель під назвою iPhone 13 через забобони. Тобто в цьому році вийде iPhone 12S, а в наступному році з’явиться iPhone 14