У браузері Chrome для Android тепер можна групувати вкладки

29.01.2021 - Просмотров: 40

У вересні 2019 року Google оголосила про плани впровадити більш зручний спосіб організації вкладок у своєму браузері Chrome. Приблизно через рік функція групування вкладок з’явилася в настільній версії браузера, і тепер вона починає викочуватися для користувачів Chrome на пристроях Android.

Вертикальний список з попереднім переглядом відкритих сторінок був замінений новим інтерфейсом у вигляді сітки. Кожна відкрита вкладка на цьому дисплеї стає менше, так що користувач може бачити більше вмісту сторінок без необхідності постійно прокручувати їх. Кнопка Закрити сторінку як і раніше знаходиться вгорі, але ви також можете зробити це, просто провівши пальцем вліво або вправо по потрібній сторінці.

На багатьох смартфонах користувач зможе побачити попередній перегляд шести сторінок одночасно, але якщо відкрито більше вкладок, вам потрібно буде прокрутити список. Варто відзначити, що вкладки, відкриті в режимі "інкогніто", будуть групуватися окремо, а для їх перегляду передбачений спеціальний перемикач.

Групування вкладок в мобільному Chrome працює так само, як і в настільній версії браузера. Просто перетягніть одну вкладку поверх іншої, щоб сформувати нову групу. Інший варіант організації групи вкладок включає використання меню браузера. Крім того, при тривалому натисканні на посилання з’явиться контекстне меню, в якому, крім іншого, є опція "Відкрити в новій вкладці в групі". При перегляді груп вкладок в нижній частині робочої області з’являється перемикач для швидкого переміщення між сторінками, відкритими в групі.

За наявними даними, нововведення почали розгортатися для користувацької аудиторії разом з виходом Chrome 88. Може пройти деякий час, перш ніж вони стануть доступні всім користувачам браузера на пристроях Android.