У GeForce Now з’явилася підтримка браузера Chrome

30.01.2021 - Просмотров: 19

NVIDIA додала підтримку браузера Chrome в сервіс потокової передачі ігор GeForce Now. Про це пише Engadget. Офіційна підтримка сервісу з’явилася з виходом оновлення 2.0.27, Але все ще знаходиться в стадії бета-тестування.

Це означає, що користувачам Chrome більше не потрібно встановлювати спеціальний додаток GFN. Крім того, розробники спростили процес додавання нових ігор на робочий стіл, додали підтримку пристроїв на базі процесора Apple M1 і багато іншого. Розробники підкреслили, що сервіс * "Може працювати & quot;* і на інших платформах, але офіційно вони поки не підтримуються.

На думку аналітиків, Chrome є найпопулярнішим браузером серед власників ПК. Він використовується на 64,1% пристроїв. Він також залишається лідером на мобільних платформах з результатом 61 %.

GeForce тепер відрізняється від більшості конкурентів тим, що їй не потрібно купувати ігри. Користувачеві потрібно лише синхронізувати свій обліковий запис Steam, Epic Games Store або Ubisoft Connect з GFN, а потім він може запускати проекти з відповідних бібліотек у потоковому сервісі. В даний час компанія працює над підтримкою магазину CD Projekt GOG store.