У Google Картах для Android з’явився режим розділеного екрану для зручного перегляду вулиць

31.01.2021 - Просмотров: 21

Функція "Перегляд вулиць" у сервісі Google Maps з’явилася більше десяти років тому і з тих пір багаторазово вдосконалювалася, завдяки чому продовжує залишатися популярним інструментом серед користувачів. Останнім часом використання"Street View & quot; стало ще зручніше завдяки введенню підтримки режиму розділення екрана.

Новий користувальницький інтерфейс з розділеним екраном запускається автоматично при використанні функції перегляду вулиць. Крім того, в правій нижній частині робочого простору тепер відображається значок стрілки, за допомогою якого користувач може легко згорнути панораму і відобразити карту місцевості на половині екрану. Такий підхід полегшує взаємодію з сервісом при використанні функції "Перегляд вулиць", оскільки користувачі можуть швидко перемикатися з панорами на карту, роблячи необхідні замітки і вибираючи цікавлять їх місця для перегляду.

Варто відзначити, що Google поки не робила ніяких офіційних оголошень про запуск оновленого інтерфейсу Street View. Зміни були помічені користувачами Сервісу, які стали повідомляти про своє відкриття. Очевидно, Google внесла зміни на стороні сервера, після чого новий режим став доступний користувачам Google Maps. Раніше аналогічна функція була додана в веб-версію Google Maps, а тепер вона доступна і на пристроях під управлінням Android. Поки невідомо, коли нововведення з’явиться в iOS – версії Програми.