У Мережу потрапили якісні рендери Samsung Galaxy S21 Ultra

18.12.2020 - Просмотров: 6

Через кілька годин після того, як прес Galaxy S21 і Galaxy S21 Plus просочилися в інтернет, Роланд Квандт і Еван Бласс випустили зображення Преміум Galaxy S21 Ultra від Samsung в одному з двох офіційних стартових кольорів – Phantom Silver.

Як було оголошено ще в жовтні, Samsung Galaxy S21 Ultra має набагато більш помітний виступ камери, яка містить лазерну систему автофокусування, світлодіодний спалах і вражаючі чотири камери настройки.

САМ модуль камери вписується в рамку з нержавіючої сталі, як і в більш дешевих моделях, але не має контрастних кольорів. Замість цього модель Phantom Black має чорну рамку, в той час як варіант Phantom Grey пропонує рамку сірого кольору.

З правого боку рамки знаходиться звичайна кнопка живлення і ручка регулювання гучності. З іншого боку, в нижній частині телефону розташовані порт USB-C і динамік. На жаль, Samsung знову скинув 3,5 мм роз’єм для навушників.

Все це в поєднанні з сучасною передньою панеллю. Дисплей має діагональ 6,8 дюйма і має вигнуті краї з обох сторін, як і нинішня Galaxy S20 Ultra, на додаток до тонких передніх панелей і вирізом для камери selfie.