У резюме співробітника Sucker Punch виявили згадку Ghost of Tsushima для Sony PS5

25.01.2021 - Просмотров: 25

Репортери Twisted Voxel помітили інформацію про наступний проект Sucker Punch Productions, розміщену в профілі LinkedIn Дейва Моллоя, креативного директора відеовідділу студії.

Згадаймо, що в кінці минулого року і на початку цього року Sucker Punch Productions знайшли безпомилкові натяки на новий реліз в серії, народженої з виходом примари Цусіми в їх списку завдань.

На власній сторінці LinkedIn Моллой вказав, що в даний час працює над *"примарою Цусіми для Sony PS5". З формулювання, на яку гру з серії він посилається, не ясно.

Зокрема, Molloy може говорити як про майбутнє продовження примари Цусіми, який буде випущений на PlayStation 5, так і про потенційну автономну версію проекту для нової консолі Sony.

Нагадуємо, що в даний час привид Цусіми працює тільки на PS5 в режимі зворотної сумісності. Режим забезпечує стабільну частоту зміни кадрів, але не передбачає ніяких графічних поліпшень.

Привид Цусіми був випущений в липні 2020 року виключно на PlayStation 4 і встановив рекорд швидкості продажів ігор Sony під новою інтелектуальною власністю за перші три дні.

Привид Цусіми в середині жовтня отримав безкоштовний (для передплатників PlayStation Plus) багатокористувацький режим під назвою "легенди", що підтримує кооператив з чотирьох чоловік.