Xiaomi Mi 11 отримає спеціальну версію в корпусі з обробкою зі шкіри

22.12.2020 - Просмотров: 56

Вже відомо, що смартфони серії Xiaomi Mi 11 будуть представлені в понеділок, 28 грудня. Крім того, в мережі з’явилися перші офіційні знімки майбутніх пристроїв. Свіжий витік інформації про майбутні флагманських кораблях китайської компанії розкриває конфігурації пам’яті і кольору, в яких буде доступна Мі 11.

Відповідно до витоку, Mi 11 буде доступний в конфігураціях з 8 або 12 Гб оперативної пам’яті. У першому випадку користувачі отримають 128 ГБ пам’яті, у другому – 256 ГБ постійної пам’яті. Що стосується кольорів, то пристрій буде доступний в синьому, димчасто-фіолетовому і сигаретно-фіолетовому і білому кольорах. Також повідомляється, що пристрій буде випущено в спеціальній версії зі шкіряною обробкою. Крім того, було сказано, що 28 грудня буде представлена тільки база Мі 11. Випуск Pro-версії пристрою може бути відкладений до лютого.

Нагадаємо, що смартфони серії Xiaomi Mi 11 будуть засновані на новітньому флагманському чіпсеті Qualcomm Snapdragon 888. База Mi 11, судячи з опублікованих зображень, отримає екран, зігнутий з обох сторін. У Pro-версії з’явиться дисплей з чотирма зігнутими сторонами.