Xiaomi Mi 11 потрапив на фото до анонса. На задній панелі смартфона виявилося загадкове Коло

25.12.2020 - Просмотров: 2

У понеділок, 28 грудня, Xiaomi офіційно представить свій флагманський смартфон серії Mi 11. Вони стануть першими в світі пристроями на базі новітнього флагманського чіпсета Qualcomm Snapdragon 888. Напередодні анонсу в мережі з’явилися живі фотографії Mi 11, що підтверджують дизайн і можливості пристрою.

Фотографія задньої частини пристрою ще раз вказує на використання потрійної основної камери, вписаної в квадратний блок із закругленими кутами. Основний датчик тут отримає роздільну здатність 108 мегапікселів. Судячи з фотографії, телефон має матову задню панель. З ранніх витоків ми знаємо, що пристрій матиме два варіанти фіолетового кольору і, мабуть, один з них буде матовим.

Фотографія лицьовій панелі мало говорить про дизайн смартфона. Він навіть не захоплює об’єктив передньої камери. Проте, ця фотографія ще раз підтверджує технічні характеристики пристрою. Видно, що смартфон буде працювати на базі процесора з тактовою частотою 2,84 ГГц і отримає 12 Гб оперативної пам’яті. В якості операційної системи буде використовуватися Android 11.

В цілому, фотографії відповідають рендерам смартфона, які вже деякий час ходять по мережі. Проте, на живих фотографіях можна помітити металеве коло під логотипом Xiaomi, що нагадує ремінець кріплення на iPod Touch п’ятого покоління. Про призначення цього елемента ми, ймовірно, дізнаємося під час презентації смартфона, яка відбудеться в понеділок.