Xiaomi Mi 11 вперше з’явився на Офіційних зображеннях

22.12.2020 - Просмотров: 33

Наступного понеділка Xiaomi представить свій новітній флагманський смартфон серії Mi 11. Вже відомо, що вони будуть засновані на флагманському чіпсеті Qualcomm Snapdragon 888. Раніше сьогодні ми вже ділилися тизером презентації та результатами тестування Mi 11 в Geekbench. Тепер в мережі з’явилися перші офіційні зображення пристрою.

Xiaomi Mi 11 вже має сторінку на популярному торговому сайті JD.Com . Також були опубліковані перші офіційні зображення пристрою. В цілому, зображення задньої частини телефону підтверджує попередні витоки. На рендері, що показує передню панель смартфона, видно невеликий круглий отвір в лівому верхньому кутку екрану для передньої камери. В середині верхньої рамки екрану добре видно панель Динаміка, що говорить. Очевидно, що це зображення бази Mi 11, так як просунутий Mi 11 Pro по праву вважається екраном, зігнутим з чотирьох сторін.

Нагадаємо, що Мі 11, протестована в Geekbench Mi 11, оснащена 12 Гб оперативної пам’яті. У тесті на одноядерність смартфон набрав 1135 балів, а в тесті на багатоядерність – 3642 бали. Ці бали приблизно на 15-20% вище, ніж у пристроїв на базі Snapdragon 865+.