Xiaomi Mi 11 засвітився на живих фотографіях

17.12.2020 - Просмотров: 20

Раніше на цьому тижні ми бачили прямий ефір "Сяомі Мі 11". На знімку видно лише дуже небагато частин пристрою. Сьогодні наші колеги з Mobiltelefon опублікували цілу серію"живих & quot; зображень Мі 11, на яких зображений дизайн задньої частини. Джерело стверджує, що фотографії були зроблені на знімальному майданчику рекламного ролика на підтримку флагмана, який ми побачимо на презентації.

На знімках ми бачимо, що на Mi 11 встановлений квадратний модуль камери, що є чимось новим для смартфонів Xiaomi. Модуль камери заднього виду має 2 великих сенсора і один маленький над світлодіодним спалахом. В даний час справжність зображень не підтверджена, тому ставитеся до них з недовірою.

Мі 11 нещодавно був помічений в документації центру сертифікації 3С з 55 Вт швидкою зарядкою. Вже підтверджено, що пристрій буде працювати на чіпсеті Qualcomm Snapdragon 888. Минулі витоки показують, що Mi 11 отримає Первинний датчик на 108 МП, дисплей AMOLED, частоту оновлення 120 Гц і батарею приблизно на 4780 маг. Сяомі Мі 10 Про, в свою чергу, повинна отримати акумулятор побільше – 4970 маг.