Xiaomi придумала смартфон з двома екранами, один з яких згортається

09.12.2020 - Просмотров: 34

Xiaomi запропонувала іншу версію смартфона, яка використовує гнучкий дисплей. Опис пристрою опубліковано на веб-сайті Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ).

Letsgodigital ресурс представив концептуальні рендери пристрою, створені за участю Творця концепції. Зображення дають уявлення про конструкцію незвичайного пристрою.

За ідеєю Xiaomi смартфон буде оснащений двома дисплеями-переднім і заднім. А головний передній екран можна буде витягнути з корпусу, так що власники зможуть перетворити пристрій в невеликий планшетний комп’ютер.

Розтягнути головний екран користувачі зможуть до потрібної довжини: його Корисна площа в екстремальному стані буде збільшена майже вдвічі. Спеціальний механізм забезпечить стабільність в цьому випадку.

Завдяки задньому дисплею немає необхідності використовувати передню камеру: власники зможуть знімати автопортрети на головну багатомодульну камеру, використовуючи задній екран в якості видошукача.

На жаль, поки пропонований дизайн існує тільки на папері. Компанія Xiaomi не розкриває планів по створенню комерційної версії пристрою.