Xiaomi проектує не менше трьох смартфонів на платформі Snapdragon 888

07.12.2020 - Просмотров: 32

Інтернет-джерела повідомляють, що китайська компанія Xiaomi разом зі своїми брендами оголосить в найближчі місяці як мінімум три смартфона на новітній апаратній платформі Qualcomm Snapdragon 888.

Згадайте, що флагманський чіп Snapdragon 888 дебютував минулого тижня. Він поєднує в собі потужне ядро Cortex-X1, три продуктивних ядра Cortex-A78 і чотири енергоефективних ядра Cortex-A55. Високопродуктивна педаль газу Adreno 660 відповідає за обробку графіки. Є вбудований 5g модем Snapdragon X60 зі швидкістю передачі даних до 7,5 Гбіт/с.

Вже до кінця цього місяця Xiaomi може представити смартфон Mi 11 з процесором Snapdragon 888. Він повинен отримати дисплей Quad HD + зі швидкістю оновлення до 120 Гц.

Трохи пізніше Xiaomi оголошує про випуск пристрою на базі Snapdragon 888 під маркою Redmi – це може бути модель Redmi K40 Pro. Передбачається, що на початку продажів цей пристрій стане одним з найдоступніших смартфонів на флагманському процесорі Qualcomm.

Нарешті, стало відомо, що ігровий смартфон Black Shark від суббренда Xiaomi прийде "в серце", серцем якого також стане чіп Snapdragon 888. Цей пристрій створено проектом з кодовою назвою Emperor. Новинка буде відрізнятися агресивним дизайном і особливими ігровими характеристиками.