Xiaomi запатентувала смарт-окуляри з терапевтичними функціями

30.01.2021 - Просмотров: 20

Китайська компанія Xiaomi, за даними інтернет-джерел, вивчає можливість випуску нового носиться пристрою. Опис гаджета наведено в нещодавно опублікованій патентній документації.

Заявка на реєстрацію винаходу була подана від імені пекінської компанії Xiaomi Mobile Software Co. Документ називається"Розумні окуляри і футляр для окулярів & quot; (Smart glasses and glasses case).

Xiaomi замислюється про окуляри з терапевтичними функціями. Передбачається, що пристрій зможе генерувати звукові сигнали, електромагнітні хвилі, а також світлове випромінювання (ультрафіолетове, інфрачервоне та/або видиме).

За словами розробників, гаджет допоможе в лікуванні різних розладів і психічних захворювань. Це можуть бути, наприклад, головні болі, хронічна втома, депресія, занепокоєння і т.Д. Крім того, окуляри допоможуть зняти напругу очей після тривалої роботи за комп’ютером.

Судячи з патентної ілюстрації, зовні пристрій буде виглядати як звичайні окуляри. Кажуть, що існують різні випромінювачі для генерації сигналів того чи іншого типу. Живлення буде забезпечуватися вбудованою акумуляторною батареєю.

На жаль, поки не ясно, коли такий гаджет може з’явитися на комерційному ринку.