Як Ксаміол ® допомагає полегшити симптоми псоріазу

22.01.2021 - Просмотров: 56

Ми зібрали ще більше інформації про життя з псоріазом тут.

Як взагалі лікується псоріаз?

Неможливо позбутися цього аутоімунного захворювання раз і назавжди. Псоріаз супроводжує людину все його життя з моменту появи перших симптомів. Але його можна взяти під контроль: збільшити періоди поліпшення шкіри, подолати загострення і просто поліпшити якість життя.

Для цього використовуються різні засоби:

  • Медичні препарати. Це мазі, креми – вони допомагають зволожити шкіру, зняти запалення і уповільнити швидкість утворення нових клітин.
  • Системні препарати, призначені для прийому перорально або ін’єкційно. Як і місцеві ліки, вони зменшують запалення і борються з швидким поділом клітин, але впливають на весь організм, а не тільки на шкіру. Через це у них більше побічних ефектів. Фототерапія. Це лікування ультрафіолетом: проникаючи в шкіру, воно допомагає уповільнити зростання уражених клітин.

Яке лікування найбільш ефективно?

Це залежить від перебігу хвороби і її типу. Форма лікування і засоби завжди повинні вибиратися і контролюватися лікарем. Більшість ліків від псоріазу продаються тільки за рецептом. Ніколи не виписуйте ліки без рецепта і не витрачайте час на народні засоби!

При обмеженому псоріазі псоріазу, найбільш поширеному вигляді, іноді досить просто подбати про шкіру і використовувати місцеві ліки. При складних варіантах захворювання призначаються системні ліки. Але яку б системну терапію Вам не призначили, без місцевих ліків обійтися не можна. Вони необхідні для підтримки стану шкіри.

Які місцеві ліки використовуються при псоріазі?

Вони діляться на три основні групи:

  • Зволожувачі для догляду за шкірою.

  • Аналоги вітаміну D.

  • Кортикостероїди (протизапальні гормони).

Зазвичай вони входять окремо до складу місцевих засобів, після чого необхідно застосовувати відразу кілька зовнішніх препаратів. Але гель Ксаміол ® містить одночасно і аналог вітаміну D, і кортикостероїд.
Кальципотріол є аналогом вітаміну Д. Вітамін D дуже важливий для здоров’я шкіри, оскільки він бере участь у регуляції багатьох процесів, таких як утворення нових клітин. Низький рівень цієї речовини у людей з псоріазом є фактором ризику більш важкого перебігу хвороби.

Кальципотріол знижує швидкість поділу клітин, тобто уповільнює сам процес, який призводить до утворення зубного нальоту, і знижує ризик атрофії шкіри, а також модулює імунну реакцію, зменшуючи запальні реакції.

У той же час, кальципотріол практично не впливає на метаболізм кальцію. Вітамін D, який приймається системно, регулює кількість кальцію, що поглинається організмом. А якщо у вас багато вітаміну D, то можуть виникнути проблеми з надлишком кальцію. Цей стан називається гіперкальціємія. Вона може наступити при передозуванні вітаміну, наприклад, якщо харчові добавки приймаються неконтрольовано. Але в разі нанесення кальципотріола на шкіру цей ризик мінімальний.
Бетаметазон-кортикостероїд, другий активний компонент у гелі Ксаміол ® . Він пригнічує імунітет в місці застосування-що важливо при псоріазі. Бетаметазон часто прописують при невдачі інших засобів: він дуже активний. Комбінація кальципотріолу і кортикостероїдів підвищує їх взаємну активність і, таким чином, підвищує ефективність лікування в порівнянні з кожним тільки активною речовиною. Крім того, бетаметазон знижує ризик виникнення побічних ефектів, таких як подразнення шкіри, викликане кальципотріолом.

Дізнайтеся більше про гель Xamiol ®

Чи має такий сильний продукт побічні ефекти?

Будь-яке ефективне ліки має ризик побічних ефектів. Тому навіть зовнішні засоби повинні застосовуватися так, як наказано лікарем.

Але гель Ксаміол ® має високий рівень безпеки. Препарат використовується ззовні. Це означає, що якщо застосовувати його за призначенням і не перевищувати дозу, ризик виникнення побічних ефектів буде мінімальним.

Як правильно використовувати Ксаміол ® ?

  • За рецептом лікаря. Препарат має протипоказання, тому рецепт слід обговорити з фахівцем. Слід враховувати, що під час лікування цим гелем може посилюватися дія інших кортикостероїдів і реакція на ультрафіолетове випромінювання. Щоб підібрати правильне дозування гелю, скажіть лікарю, які препарати ви вже застосовуєте* "Ксаміол ® " використовується один раз в день, а не два рази в день, на відміну від багатьох інших продуктів. Нанесіть гель на уражену ділянку шкіри і акуратно втирайте його, він швидко вбирається завдяки своїй текстурі.* Вимийте руки після використання і переконайтеся, що засіб не потрапляє на слизові оболонки, так як може викликати роздратування.
  • Гель можна використовувати на шкірі голови, його не потрібно змивати. Його можна наносити ввечері, а вранці мити волосся.

Чи допоможе це швидко?

Перші результати цього засобу зазвичай видно після тижня використання. Для досягнення стійкого ефекту потрібно курс тривалістю 4 тижні, але гель Ксаміол ® можна застосовувати і довше – точну тривалість лікування визначає лікар.

70% Пацієнтів навчилися контролювати прояви псоріазу протягом року, застосовуючи "Ксаміол ® " на підтримуючих курсах.

Є ПРОТИПОКАЗАННЯ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ НЕОБХІДНО ПРОЧИТАТИ ІНСТРУКЦІЮ АБО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ З ФАХІВЦЕМ.

РУ: LP-001095
МАТ-40929-11-2020