Як виглядають і що в собі приховують AirPods Max-найдорожчі бездротові навушники Apple?

18.12.2020 - Просмотров: 23

Експерти iFixit нарешті дісталися до бездротових навушників Apple AirPods Max за ціною 62 990 рублів. Повна "розбирання" буде опублікована в найближчі дні, а поки – перші подробиці і попереднє резюме: розібрати навушники не так-то просто. Деякі компоненти з’єднуються гвинтами, але на додаток до цього використовується багато клею. Під час розбирання нам довелося нагріти навушники, про те, як це відбувається зі смартфонами.

AirPods Max мають 40 мм драйвери, однокристальні системи Apple H1 мають два – по одному з кожного боку. Також є дві батареї, але, що цікаво, обидві вони розміщені в одному навушнику. Це добре видно на рентгенівському знімку. А якась петля або роз’єм підключення батарейки до материнської плати не видно. Тому не факт, що батареї можна легко замінити.

З інших функцій AirPods Max дві материнські плати мають різну форму. Тобто вони явно не взаємозамінні – ви не можете встановити плату з правої навушної краплі в ліву і навпаки. Більшість компонентів – від Texas Instruments, NXP Semiconductor, STMicroelectronics і самої Apple.