Як зміниться функція сканування ЕКГ в Apple Watch з виходом watchOS 7.2

14.12.2020 - Просмотров: 56

Джонатан Айв, колишній головний дизайнер Apple, одного разу сказав, що він і його команда були на кілька років попереду. Він хотів сказати, що зовнішній вигляд пристроїв, які ми використовуємо сьогодні, і які ми знаходимо настільки привабливими, був розроблений два-три роки тому, коли багато хто з нас, можливо, навіть не змогли зрозуміти і прийняти це. Очевидно, що з технологією, що лежить в основі фірмових продуктів Apple, все в точності так само, як і з технологією. Але вони застарівають набагато швидше, ніж дизайн, тому не дивно, що час від часу розробники компанії вносять зміни в те, як працює та чи інша технологія.

Apple Watch буде більш ефективно вимірювати ЕКГ з виходом WatchOS 7.2

&Quot;що краще вибрати, Apple Watch se або іншу модель"

IOS 14.3 І WatchOS 7.2, Збірки релізів яких, швидше за все, вийдуть на наступному тижні, змінять спосіб сканування ЕКГ на сумісних моделях Apple Watch. Про це свідчить список змін, що відбулися в тестових версіях обох операційних систем. Хоча Apple не роз’яснив користувачам, що саме змінилося в методиці електрокардіографії, компанія написала, що її пропрієтарні пристрої тепер будуть використовувати другу версію алгоритму вимірювання.

Вимірювання ЕКГ на годиннику Apple Watch

WatchOS буде поставлятися з підтримкою другої версії алгоритму вимірювання ЕКГ

За деякими даними, зміни, які відбудуться в системі сканування ЕКГ з виходом оновлень iOS і WatchOS, пов’язані з підвищенням точності виявлення ознак миготливої аритмії передсердь при високих пульсах. Це може бути актуально під час спортивних вправ, які збільшують навантаження на серце і змушують його битися частіше. Через підвищену частоту серцевих скорочень годинник, можливо, помилилися і неправильно витлумачили роботу серця, показавши невірні показання вимірювань.

&Quot;новий додаток для Apple Watch буде боротися з кошмарами. Йому потрібен рецепт лікаря

&Quot;оновлення техніки виявлення миготливої аритмії, також званої миготливої аритмією, давно назріло. Незважаючи на те, що ЕКГ-техніка насправді актуальна для людей у віці 55 років і старше, так як аритмія є хворобою літніх людей, вона врятувала життя багатьох молодих людей. Інша справа, що за сотнями тих, хто був правильно діагностований Apple Watch, є майже напевно тисячі, чий розлад годинник не змогли виявити.

Якщо ви вимірюєте ЕКГ на годиннику Apple WatchЕКГ є функцією, необхідною для людей похилого віку, хоча насправді вона врятувала кілька молодих життів

Ось що лікарня Святого Йосипа кардіолог Брайан Колскі з Каліфорнії говорить про функцію вимірювання ЕКГ від Apple Watch:

Функція читання ЕКГ на Apple Watch є обурливо неточним. Тільки за перший місяць після її запуску до мене звернулися як мінімум 20 пацієнтів, які скаржилися на те, що на годиннику з’явилися ознаки миготливої аритмії. Для людей нормально турбуватися про своє здоров’я, але занепокоєння виправдано тільки в тому випадку, якщо воно пов’язане з реальними симптомами, а самодіагностика в таких ситуаціях абсолютно неприйнятна.

&Quot; Apple вчить Apple Watch вимірювати артеріальний тиск цілодобово

Однак скарг на компанію Apple тут практично не може бути. Незважаючи на те, що компанія сертифікувала додаток "ЕКГ" Для Apple Watch в наглядових органах кожної країни, де воно було офіційно запущено, вона залишила собі місце для маневру на всякий випадок, попереджаючи користувачів, що годинник не призначений для самодіагностики захворювань. А виявлення ознак миготливої аритмії або заплутаного ритму – це всього лише рекомендація лікаря і не є обов’язковим.

Годинники Apple WatchiOS 14.3watchOS 7 оновлення iOS і пристроїв Apple