Заміна Android від Huawei виявилася клоном Android 10. Помітної різниці в HarmonyOS не виявлено

03.02.2021 - Просмотров: 5

З моменту анонсу HarmonyOS для смартфонів Huawei в мережі розгорілася дискусія про те, наскільки нова мобільна платформа буде відрізнятися від Android.

Проблема ускладнювалася обмеженим доступом до бета-версії HarmonyOS. Тепер автор авторитетного видання ArsTechnica Рон Амадео зміг перевірити його і зробити висновки.

За його словами, HarmonyOS-це "Android 10 без будь-яких помітних відмінностей". Він описує HarmonyOS як вилку Android з оболонкою EMUI і декількома невеликими змінами. При цьому оболонка залишилася точною копією версії EMUI, яку Huawei встановлює на свої Android-смартфони.

На думку Amadeo, немає нічого поганого в створенні форків Android і запуску їх в якості операційних систем під власним брендом, але робити це потрібно відкрито і прозоро:

Форки Android і запуск власної операційної системи з ребрендингом-це нормально. Але будьте Відверті. Сказати "HarmonyOS – це форк Android" замість"HarmonyOS-це не копія Андроїд & quot;. Не називайте HarmonyOS & quot;абсолютно новим", якщо вірно зворотне.& Quot;

На початку січня топ-менеджер Huawei заявив, що HarmonyOS не є копією iOS і Android, і перерахував основні відмінності. У Мережі вже можна подивитися живу демонстрацію роботи HarmonyOS 2.0 На смартфоні Huawei Mate 30.