Зустрічаємо погладшав флагман Sony Xperia 1 III: якісні зображення і подробиці від надійного джерела

29.01.2021 - Просмотров: 29

Зараз Sony готує нову лінійку смартфонів до 2021 року. У мережі стала з’являтися інформація про майбутні новинки.

На цей раз відомий Інсайдер Стів Хеммерстоффер (Steve Hemmerstoffer) під ніком Onleaks опублікував перші якісні зображення Sony Xperia 1 III і подробиці про смартфон.

За словами джерела, Sony Xperia 1 III володіє зараз рідкісними для флагманів якостями — смартфон збереже слот для карт пам’яті (microSDXC) і 3,5 – мм аудіороз’єм.

Смартфон практично ідентичний за зовнішнім виглядом торішньому Sony Xperia 1 II. Він отримав скляну задню панель і металеву раму без заокруглення. Розміри трохи зменшилися, але товщина збільшилася. Розміри-161,6 х 67,3 х 8,4 мм (9,6 мм, включаючи виступ камери).

Плоский екран OLED знову відповідає назві CinemaWide-співвідношення сторін 21:9, Діагональ 6,5 дюйма, роздільна здатність 4K, підтримується HDR. Рамки стали дуже вузькими, що багато в чому призвело до зменшення розмірів смартфона. Зменшилися не тільки бічні краї, але і "лоб" і "підборіддя".

Задня камера отримала три основні модулі, оптику ZEISS і додатковий 3D-датчик iToF. Одним з модулів камери став перископ. Є також підтримка 5g, сканер відбитків пальців в кнопці живлення, подвійні фронтальні динаміки і кнопка з лівого боку для швидкого виконання різних завдань, як в Xperia Pro.

Стів Хеммерстоффер має великий досвід створення автентичних рендерів різних смартфонів до їх анонсу. Майже всі ці роботи OnLeaks потім підтвердили, так що особливо сумніватися в дизайні Sony Xperia 10 III не доводиться. З його витоків можна згадати Samsung Galaxy S21, Sony Xperia XZ4, Google Pixel 4 XL і багато іншого.