Welcome to ScrumDayUkraine 2021!

Незважаючи на труднощі, пов’язані з пандемією, дистанційку і невизначеність сьогодення, ми проведемо ScrumDayUA у 2021 році. Уже вп’яте!

Більшість тем цієї конференції присвячуємо гарячим питанням, що назріли від початку пандемії: дистанційна співпраця, налагодження роботи в мультинаціональних і мультикультурних командах, менеджмент на ремоуті, масштабування в умовах нестабільності тощо.

Реєстрація — на сайті https://scrumday.com.ua/ 

Синхронний переклад

До нас під’єднаються круті аджайлісти з трьох материків. Буде синхронний переклад, тож навіть якщо your English is not so perfect — ви будете повноцінно слухати кожну доповідь і брати участь у воркшопах.

Буде багато практики, під час якої ви зможете не лише прокачати скіли, але й здобути нові корисні знайомства. Прямо як на офлайнових кавабрейках, тільки в онлайні.

З вами працюватимуть

Юрген Аппело і Богдан Місюра, Піт Беренс і Тауфік Саттар, Стефан Уолперс, Магдалена Фірліт і Богдан Онищенко, Піа-Марія Торен, Слава Москаленко, Юрій Козій і Світлана Тюгаєва, Іван Спресов, Алекс Рейзер і Кирило Сітніков. І це ще не все. Решту спікерів анонсуємо згодом.

Організатор конференції — компанія BrainRain.com.ua, експертний центр із розвитку гнучких методологій, партнер Scrum.org і Management 3.0. Ми ведемо аджайл-трансформації в організаціях, консультуємо по Scrum, Kanban, SAFe, Design Thinking тощо, налагоджуємо процеси, навчаємо й сертифікуємо фахівців, а також розвиваємо самоорганізовані команди.

Реєструйтеся вже зараз! Не варто відкладати це на потім, адже дуже скоро ціна квитків зросте.

ScrumDayUA