Як вибрати ваги?

Слідкуйте за своїм здоров’ям і фігурою? Без ваг просто не обійтися, адже сучасні девайси розкажуть не тільки вагу, але і допоможуть контролювати стан організму.

Елегантний сенсор

Сучасні ваги багато в чому відрізняються від тих годин зі стрілочками, які раніше повсюдно зустрічалися в спортзалах. Але Механіка Ще не остаточно «канула в лету», хоча сенсорні девайси багато в чому її витіснили.

Принцип роботи. За принципом пристрою ваги все ще діляться механічні та електронні.

У механічних є вбудована пружинка, яка знаходиться під платформою. Коли на неї кладуть тяжкість, вона стискається і управляє стрілкою. Можна сказати, що це вже минуле століття. Ваги недорогі, але часто брешуть і дають досить приблизне уявлення про реальність.

Електронні ваги має набагато вище точність і більше «фішок». По-перше, вони показують точну вагу. Щоб упевнитися, що вони мають рацію, варто покласти на них річ, вага якої відомий. Ну, хоча б, кілограм гречки.

Матеріал. Ваги можуть бути з пластику, скла і металу.

Скло зараз вважається одним з наймодніших і стильних матеріалів. Ваги з поєднання скла і пластика — одні з найцікавіших в дизайнерському плані. За ними легко доглядати. Платформа може бути скляною. Але її потрібно берегти від ударів. До скляних ваг потрібно ставитися обережно, щоб ненароком не розбити. Більшість моделей розраховані на навантаження 160-180 кг.Тобто, підійдуть практично всім.

Пластикові ваги недорогі і витримують вагу до 150 кг.

Є навіть кам’яні і дерев’яні ваги, але вони зустрічаються рідше.

Дерев’яні стильні і довговічні,а металеві — найміцніші.

Знають всі: що вміють сучасні ваги

Точність електронних ваг — 50-100 г.Хоча є моделі з похибкою до 10 грам. Але найприємніше в сучасних вагах-Додаткові «плюшки».

  • Популярна і корисна функція-розрахунок індексу маси тіла. Перед тим, як зважитися, потрібно ввести своє зростання в см на вагах. Далі вони будуть розраховувати показник індексу маси автоматично. А ви зможете контролювати показники здоров’я.
  • Сучасні ваги синхронізуються зі смартфоном. Вони спілкуються по блютузу або wi-fi. Такі моделі називають «розумними вагами». Після кожного зважування дані передаються в додаток, який зберігає всі значення. Так набагато легше контролювати процеси, що відбуваються в тілі. Наприклад, відстежувати зміни, пов’язані зі спортивними активностями або зі своїм раціоном.
  • Пам’ять. У вас велика сім’я і всі хочуть стежити за своєю вагою? Тоді знадобляться ваги з пам’яттю. У кожного члена сім’ї буде своя окрема комірка, в якій будуть зберігатися його дані. Це допоможе порівнювати поточну вагу і ідентифікувати людину при зважуванні.

Діагностичні ваги: домашній лікар

Також можна визначати частку жирової і м’язової маси тіла. Це для цього використовується слабкі електричні розряди, які пропускають струм через тіло. Так як у м’язів, кісток і жиру різний опір, ваги можуть визначити масове співвідношення в організмі. У діагностичних ваг на корпусі є металеві пластини, по яких надходить слабкий електричний імпульс. Не турбуйтеся, він абсолютно безпечний. Для того щоб відомості були точними, ступні повинні бути сухими, а зміни потрібно проводити вранці натщесерце. Не варто пити воду перед зважуванням.

Ваги вимірюють частку жиру тільки в нижній частині тіла (живіт і стегна). А потім беруть середнє арифметичне значення по всіх інших частинах тіла і виводять загальну цифру. Тому у вимірах є певні похибки.

  • Норма жирової тканини для жінки близько 22%, для чоловіків — 7-20 %.
  • Визначення частки води. Для жінок норма 45-65%, для чоловіків — 60-65%.
  • М’язова тканина. Для чоловіків-близько 45%, для жінок — 35% від маси тіла.
  • Норма кісткової тканини для жінок 12%, а чоловіків — 15%. Це все допомагає дізнатися про стан організму. Якщо зменшується кісткова маса тіла, а вага не знижується, це говорить про проблеми зі здоров’ям.

Так що сучасні ваги потрібні не тільки красуням, які переживають про зайві калорії, але і всім, для кого важливо власне здоров’я.

Вибрати ваги, а також порівняти ціни зручно на Price.ua .

Кращі ціни на ваги на Price.ua