3 ознаки того, що вам скоро доведеться міняти машину

У цій статті названий ряд несправностей, які найчастіше стають критичними для машини — їх лагодження буде майже рівнозначна покупці нового авто. Йдеться про серйозну поломку двигуна, трансмісії, усунення іржі на кузові. Важливо вчасно помітити проблему.

Улюблена машина, яка старанно відвозила вас чимало кілометрів, стає такою звичною і рідною — прям як член сім’ї. Важливо не піддаватися зайвої сентиментальності і вчасно розпізнати дзвіночки, які говорять про те, що автомобіль потрібно змінити.

ramdisk_crop_178976076_ezmi_01

Капремонт двигуна . Цей процес по праву вважається найдорожчим в ремонті машини. У певних моделей автомобілів його вартість може бути близько 250 000 гривень! Індикатор потреби такої послуги-збільшене споживання мотором масла (більше 300 грамів на 1000 км пробігу). Також вас повинні насторожити: синій дим з вихлопної труби, сильний витрата палива, зниження потужності.

Поломка трансмісії. Якщо Трансмісія вийшла з ладу — чекай біди. Як зрозуміти, що вона зламалася? Зверніть увагу на наступні ознаки: поштовхи при перемиканні передач, патьоки масла в коробці, перегрів. Обов’язково зверніться на СТО при виявленні таких неприємностей.

Іржа на кузові. Кузов машини-досить дорога штука. Якщо на ньому виявилася корозія, особливо у важкодоступних місцях (таких, де вентиляція обмежена) — це не до добра. Зазвичай таке трапляється у автомобілів, які побували у водоймах, так що звертайте на цей аспект увагу, при покупці транспортного засобу.

Звичайно, важливо ще враховувати психологічні аспекти. Якщо, з якоїсь причини, у вас з’явилася антипатія до автомобіля — його також бажано змінити. Таке трапляється після серйозного ДТП, розлучення або при наявності інших неприємних асоціацій.

Загрузка ...
PriceMedia