3 способи швидко зняти втому ніг

В кінці дня ми часто відчуваємо втому і тяжкість в ногах, особливо жінки після активного дня на підборах. У цій статті ми пропонуємо три способи, як швидко позбутися від втоми ніг: зробити розминку, масаж або прийняти контрастні ванни.

Розминка

Щоб позбутися від болю в ногах, можна просто зробити легку розминку. Протягом 3 хвилин походіть на носочках. Після цього повторіть вправу, змістивши навантаження на п’яти. Також експерти радять закріпити ефект від вправ круговими обертаннями стоп (виконайте цю дію 10-15 разів).

Кращим методом для боротьби з болем в ногах є загальновідомий метод, який стане відмінним завершенням розминки. Ляжте на спину, витягніть ноги вгору і потягніть пальці на себе. Так ви посприяєте відтоку крові з стоп, що зніме перші ознаки втоми.

Контрастні ванни для ніг

Однією з найбільш ефективних процедур для ніг є контрастні ванни. Після процедури втома зникає протягом 10 хвилин, запевняють експерти. Для цього наповніть миску холодною водою, а іншу — теплою. Зробіть по 30 кроків на місці в кожному з судин. Слід починати процедуру з теплої води, а закінчувати холодною.

Для посилення ефекту можна додати в рідину морську сіль або косметичні засоби для купання.

Масаж

Напевно, найприємнішою процедурою для ніг є масаж. Після насиченого дня нанесіть на стопи крем або косметичне масло і круговими рухами помасажуйте стопи. Це допоможе миттєво зняти втому і поліпшити самопочуття.

&Nbsp;

Загрузка ...
PriceMedia